ΡΟΗ 24/7:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

MPALA DIXTYA

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 17-18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

15.10.15

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

   

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Πολύγυρος 15 Οκτ. 2015

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

   

Σάββατο 17 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00

ΓΗΠΕΔΟ

1

ΑΡΗΣΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ

ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

2

ΝΙΚΗΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΞΝΙΚΗΤΗΣ

ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ

 

3

Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΠΑΣΣΑΛΗΣ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ

 

4

ΕΡΜΗΣΝ. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΓΟΥΤΑΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ

 
       

5

ΗΦΑΙΣΤΟΣΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝΤΑΞΙΑΡΧΗ

ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ - ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ

 

6

Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΑΣΤΗΡΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣΙΣ. - ΚΛΑΨΑΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣΑΛ.

 

7

ΔΟΞΑΚΑΛΥΒΩΝ - ΘΥΕΛΛΑΚΡΗΝΗΣ

ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ

ΟΡΜΥΛΙΑΣ

       

8

Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑΚΡΗΜΝΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ

Ν. ΡΟΔΩΝ

9

Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 - ΕΛΠΙΣΒΡΑΣΤΩΝ

ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ( 0 - 3 α/α )

 

10

ΑΝΑΓ/ΣΗΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣΒ. ΧΑΛΚ/ΚΗΣ

ΠΑΠΠΑΣΣΤ. - ΣΚΟΥΤΑΣΝ. - ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ

 

11

Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ - ΑΠΟΕΛΓΕΡΑΚΙΝΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΝ. - ΣΕΡΕΤΗΣ - ΤΣΑΚΙΡΗ

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

12

ΑΕΤΟΣΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΝΕΑΠΟΛΙΣΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ

ΠΑΥΛΙΔΗΣ - ΚΟΥΡΑΣ - ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

 
       
   

Κυριακή 18 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00

 

13

ΑΡΗΣΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΣΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΜ

14

ΗΡΑΚΛΗΣΜ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΧΟΛΟΜΩΝΡ.Π.

ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣΑΛ. - ΣΕΡΕΤΗΣ - ΧΡΥΣΑΊΔΗΣ

ΓΟΜΑΤΙΟΥ

15

ΘΥΕΛΛΑΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑΣΤΑΝΟΥ

ΣΚΟΥΤΑΣΝ. - ΑΓΓΙΔΗΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ

 

16

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΒΑΒΔΟΥ - ΟΛΥΝΘΟΣΟΛΥΝΘΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΤΣΙΡΩΝΑΣ

 

17

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣΝ. ΦΩΚΑΙΑΣ

ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ

 

18

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣΑΦΥΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ

 
       
   

Κυριακή 18 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00

 

19

ΝΕΟΣΠ.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ

 

20

ΤΑΜ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΚΑΝΘΟΣΙΕΡΙΣΣΟΥ

ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣΙΣ. - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΚΛΑΨΑΣ

Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

21

ΑΠΟΛΛΩΝΑΡΝΑΙΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣΣΥΚΙΑΣ

ΣΕΡΕΤΗΣ - ΧΡΥΣΑΊΔΗΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣΑΛ.

 

22

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΔΟΞΑΟΡΜΥΛΙΑΣ

ΓΡΕΒΕΝΗΣ - ΠΑΣΣΑΛΗΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

 
       

23

Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ

ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ

 

24

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΜΕΣΙΣΣΥΚΙΑΣ

ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣΝ.

 

25

ΑΕΤΟΣΦΟΥΡΚΑΣ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ

 

26

Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣΝ. ΜΑΡΜΑΡΑ

ΠΑΥΛΙΔΗΣ - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ

27

ΕΛΠΙΣΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΑΝΘΕΜΟΥΣΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ

 
       

28

ΠΑΟΚΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΜ. - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

29

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΙΑΣΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ

ΚΟΥΡΑΣ - ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

30

ΠΑΟΚΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΗΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ

ΤΣΙΡΩΝΑΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ

ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2

       
       

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ

   

Σάββατο 17 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00

 

1

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣΣΥΚΙΑΣ - ΑΕΤΟΣΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ

 

2

ΑΚΑΝΘΟΣΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣΝ. ΜΑΡΜΑΡΑ

ΑΛΒΑΝΟΣ

 

3

ΕΛΠΙΣΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΚΥΠΡΟΣΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ

 

4

ΑΡΗΣΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣΑΦΥΤΟΥ

ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

       
   

Κυριακή 18 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00

 

5

ΦΟΙΝΙΞΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΡΝΑΙΑΣ

ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ

 

6

ΚΟΣΜΟΣΝ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΝ.

Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ

επιστροφή στην κορυφή