ΡΟΗ 24/7:

Διαιτητές και Αγώνες Σαββατοκύριακου

9541357594249563681

Πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές Α' Β' κατηγορίας και πρωτάθλημα Νέων 

 

Σάββατο 5 Μαρ. 2016   Ώρα : 16:00     ΓΗΠΕΔΟ


1    Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ     ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΑΛΒΑΝΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ     
2    ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ     
3    ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ     ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ -ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ     
4    ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ     ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ -ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ     
                  
5    ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ     ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ     
6    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ     ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΑΓΓΙΔΗΣ - ΤΣΙΡΩΝΑΣ     
7    ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ     ΠΑΥΛΙΔΗΣ - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ.      
8    ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΤΣΑΚΙΡΗ     
9    ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ     ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ      
                  
      
    Κυριακή 6 Μαρ. 2016   Ώρα : 16:00

    
10    ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ     ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΣΣΑΛΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.      ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
11    ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ     ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΤΣΙΡΩΝΑΣ     
12    ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ     ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΛΑΨΑΣ     
13    Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ     ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΤΣΑΚΙΡΗ     
                  
14    ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ     
15    Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ     
16    ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ     ΠΑΥΛΙΔΗΣ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ     
17    Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.     ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ     
18    ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ     ΣΕΡΕΤΗΣ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ     
19    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ. - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ - ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ     
20    Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ     ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ. - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΚΟΥΡΑΣ     Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
21    ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ     ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ     
                  
                  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
      
    Σάββατο 5 Μαρ. 2016   Ώρα : 11:00

    
1    ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ     ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ     
2    ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ     ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ     
3    ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ     ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ      Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ
4    ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ     ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ     ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
                  
      
    Κυριακή 6 Μαρ. 2016   Ώρα : 11:00

    
5    ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ     ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ     
6    ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.      
7    ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
   ΑΛΒΑΝΟΣ     ΑΡΝΑΙΑΣ
8    ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ     ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ     
9    ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ     ΚΟΥΡΑΣ     
10   ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ     ΚΛΑΨΑΣ     

επιστροφή στην κορυφή