xrysopoulos

ΡΟΗ 24/7:

Τα ονόματα του ψηφοδελτίου του Μ. Καρρά

karras upops

Για τις εκλογές της 26ης Μαΐου

"Έκλεισε" το ψηφοδέλτιο του του συνδυασμού «Νέα προποντίδα- Σύγχρονος Δήμος» του υποψηφίου Δημάρχου Μανώλη Καρρά, τόσο για το Δημοτικό Συμβούλιο, όσο και για τα Τοπικά Συμβούλια.
Μάλιστα την Παρασκευή παρουσίασε όλους του υποψηφίους σε ειδική εκδήλωση στο Κλειστό Θέατρο Ν. Μουδανιών (δείτε αναλυτικά εδώ).

Εκλογική Περιφέρεια Νέων Μουδανιών

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Νέων Μουδανιών

ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΔΑΛΑΜΠΙΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΙΤΣΑ)
ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ – ΧΑΤΖΗΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΚΑΣΣΑΜΑΝΩΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΚΙΛΗΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
ΜΑΣΤΟΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
ΜΑΣΤΡΑΛΕΞΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΠΕΣΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ)
ΡΑΜΑΝΔΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ)
ΣΙΑΦΛΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΣ
ΤΣΙΡΟΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΙΟΡΔΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Νέας Καλλικράτειας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Νέας Καλλικράτειας

ΒΟΥΓΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΟΥΣΟΥΛΑΚΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ)
ΚΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΑΡΣΕΝΗΣ
ΛΙΟΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΜΗΚΕ – ΤΣΕΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ)
ΝΤΟΥΜΑΝΟΓΛΟΥ – ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΟΡΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΟΥΜΠΟΥΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
ΤΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΤΣΑΚΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΙΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Νέας Τρίγλια

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Νέας Τρίγλιας

ΓΕΡΟΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΚΑΡΑΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΕΛΕΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ
ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΣΙΡΙΜΠΑΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑ (ΔΩΡΑ)

Υποψήφιοι για τις Τοπικές Κοινότητες

Τοπική Kοινότητα Νέων Μουδανιών

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΔΟΥΚΕΝΗ
ΔΙΑΒΑΤΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΦΗ
ΘΕΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΥΛΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΠΑΜΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ)

Τοπική Κοινότητα Σημάντρων

ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ)
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΛΟΝΔΟΥ ΑΚΡΙΒΗ (ΒΟΥΛΑ)
ΜΠΟΥΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΝΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΣΤΟΪΚΟΥ ΟΛΓΑ
ΤΣΙΒΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Τοπική Κοινότητα Νέων Φλογητών

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ ΣΥΜΕΩΝ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΝΟΤΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΣΑΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ

Τοπική Κοινότητα Νέων Ποτίδαιας

ΓΙΑΛΑΜΠΟΥΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΖΟΥΜΠΑ ΖΑΦΕΙΡΩ
ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΗ AIKATEΡΙΝΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΧΑΤΖΗΚΟΝΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Τοπική Κοινότητα Πορταριάς

ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΣΣΑΜΑΝΩΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΠΑΜΠΑΜΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΠΟΖΙΝΗ – ΣΟΥΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ)
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΙΑΦΛΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Τοπική Κοινότητα Διονυσίου

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΚΗΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΝΤΟΝΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΔΗ ΖΩΓΡΑΦΩ (ΦΕΝΙΑ)

Τοπική Κοινότητα Ζωγράφου

ΚΕΡΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΓΚΕΛΑΚΗΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ)
ΠΑΣΣΑΛΗ ΣΟΦΙΑ
ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΣΟΦΙΑ
ΤΕΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΤΣΕΤΣΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Τοπική Κοινότητα Αγ. Παντελεήμονας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΚΑΡΑΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Δημοτική Ενότητα Νέας Καλλικράτειας

Τοπική Κοινότητα Νέας Καλλικράτειας

ΔΗΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΕΡΤΣΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

Τοπική Κοινότητα Λακκώματος

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΙΓΓΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΖΙΛΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Τοπική Κοινότητα Νέων Σιλάτων

ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΔΑ – ΚΑΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΧΑΡΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΛΩΠΤΣΙΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΨΑΘΑ ΑΡΓΥΡΩ

Τοπική Κοινότητα Ηράκλειας – Άγ. Παύλου

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ
ΜΠΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
ΠΕΡΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΑΛΙΩΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΧΑΤΖΗΓΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Τοπική Κοινότητα Νέας Γωνιάς

ΒΟΥΡΣΑΚΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΑΝΤΑΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΧΑΡΕΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ ΔΟΜΝΑ

Δημοτική Ενότητα Νέας Τρίγλιας

Τοπική Κοινότητα Νέας Τρίγλιας

ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ ΑΝΘΗ
ΒΑΛΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΙΚΕΛΩΒ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ)
ΧΑΤΖΗΠΑΠΠΟΥ ΑΝΝΑ

Τοπική Κοινότητα Νέων Πλαγίων

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ
ΓΙΔΑΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΤΟΥΜΠΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΑΛΚΙΑ – ΚΑΤΣΑΜΙΡΑ ΜΑΡΘΑ

Τοπική Κοινότητα Κρήνης

ΚΑΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ)
ΚΟΥΤΑΛΑ ΑΘΗΝΑ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΠΙΡΙΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

Τοπική Κοινότητα Πετραλώνων

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ)

Τοπική Κοινότητα Νέας Τενέδου

ΒΙΤΛΗΣ ΠΑΡΗΣ
ΚΙΛΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΜΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΟΝΤΙΚΑΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

Τοπική Κοινότητα Ελαιοχωρίων

ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΓΓΛΕΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΛΚΟΠΕΔΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ (ΜΕΝΙΑ)
ΚΑΡΑΤΖΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΛΕΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΖΙΩΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

επιστροφή στην κορυφή
WATERCURE2

xrysopoulos