xrysopoulos

ΡΟΗ 24/7:

Κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο του Δ. Τσούφη για το Δήμο Ν. Προποντίδας

tsoufis prwtod

Όλα τα ονόματα των υποψηφίων

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης «Νέα Γενιά-Νέα Πορεία», κατέθεσε το Σάββατο 4 Μαΐου στο Πρωτοδικείο Χαλκιδικής ο υποψήφιος Δήμαρχος Ν. Προποντίδας και επικεφαλής της παράταξης, Δημήτρης Τσούφης.

Αμέσως μετά την κατάθεση του ψηφοδελτίου ο κ. Τσούφης δήλωσε: «Καταθέσαμε σήμερα ένα ψηφοδέλτιο που περιλαμβάνει άξια και έμπειρα αυτοδιοικητικά στελέχη και παράλληλα νέα άτομα με όρεξη για δουλειά και προσφορά στον τόπο μας, ο προεκλογικός αγώνας πρέπει να γίνει στα πλαίσια του πολιτικού πολιτισμού και της ανάδειξης των θέσεων των υποψηφίων. Ο συνδυασμός μας θα είναι η επόμενη διοίκηση του δήμου Ν. Προποντίδας, πάμε όλοι μαζί για τη μεγάλη νίκη».

Οι υποψήφιοι που περιλαμβάνονται στο ψηφοδέλτιο είναι 51 και είναι οι εξής:

Δ.Ε. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

1)ΑΥΤΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
2)ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
3)ΚΟΚΚΑΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΙΑΤΡΟΣ
4)ΚΕΧΑΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
5)ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
6)ΜΗΚΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ,ΑΓΡΟΤΗΣ
7)ΞΗΡΟΣΤΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΜΗΝΑ - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
8)ΠΑΝΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΛΟΓΙΣΤΗΣ - ΦΟΡΟΤΕΧΝΗΣ
9)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
10)ΠΕΣΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ - ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
11)ΡΑΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
12)ΡΟΥΖΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
13)ΣΑΡΒΑΝΙΔΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ (ΛΕΩΝΙΔΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
14)ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΑΤΖΗΦΙΛΙΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ - ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
15)ΤΣΕΠΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΗΣ
16)ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
17)ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ BAR - MANAGER

Δ.Ε. Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

1)ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
2)ΓΙΑΚΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΚΕΙΜ - ΑΓΡΟΤΗΣ
3)ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΗΛΙΑΔΗ ΛΙΑ (ΝΑΤΑΛΙΑ) του ΝΟΝΤΑΡΙ - ΑΘΛΗΤΡΙΑ-ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
4)ΔΑΜΑΣΚΟΥ ΠΑΜΦΙΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
5)ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ
6)ΔΑΡΕΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
7)ΔΕΡΛΑΜΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ - ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
8)ΕΥΤΑΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ
9)ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
10)ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ -ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
11)ΚΥΡΓΙΑΦΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ - ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
12)ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ - ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΔΔΗΕ
13)ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ - ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
14)ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΜΩΥΣΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ - ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
15)ΝΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
16)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΦΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
17)ΠΑΠΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
18)ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ Δ.Ο.Υ
19)ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ - ΥΠΟΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
20)ΠΕΓΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΛΟΓΙΣΤΗΣ
21)ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΧΗΜΙΚΟΣ
22)ΣΟΛΩΜΟΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
23)ΤΟΛΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ - ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
24)ΤΣΑΚΩΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΛΟΥΚΑ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
25)ΧΑΛΚΙΑ ΧΑΡΙΣΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΟΣ ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
26)ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ

Δ.Ε. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ

1)ΒΟΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ - ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2)ΕΥΓΕΝΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
3)ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
4)ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
5)ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
6)ΜΕΡΣΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ - ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
7)ΜΠΕΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΙΑΤΡΟΣ
8)ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

Τελευταία τροποποίηση στιςΔευτέρα, 06 Μαΐου 2019 17:27
επιστροφή στην κορυφή
WATERCURE2

xrysopoulos