xrysopoulos 2020n

ΡΟΗ 24/7:

Βεβαιώσεις σε εκλογείς που δεν θα μεταβούν στους τόπους εγγραφής τους

DSCN4226

Από την Αστυνομική Διεύθυνση Χαλκιδικής ανακοινώνεται ότι, θα χορηγηθούν βεβαιώσεις σε εκλογείς που δεν θα μεταβούν στους τόπους εγγραφής τους στους εκλογικούς καταλόγους για να ασκήσουν το εκλογικό τους δικαίωμα στις επικείμενες δημοτικές και περιφερειακές εκλογές, από τους δήμους του τόπου διαμονής τους.


Ο σχετικός κατάλογος όλων των δήμων του Νομού μας, στον οποίο αναγράφονται τα ονοματεπώνυμα των αρμοδίων υπαλλήλων, το ωράριο λειτουργίας και τα τηλέφωνα επικοινωνίας.

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ
18ΗΣ ΜΑΪΟΥ 2014

Τ.Δ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ (2371350728, 2371350715-18-19)


ΩΡΑΡΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ
07:00-12:00 ΔΙΜΗΝΑ Παρασκευή
ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ Αργυρώ
12:00-16:00 ΖΕΡΒΑ Μαρία
16:00-19:00 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Ραλλού
19:00-22:00 ΝΟΤΑΡΙΔΟΥ Αικατερίνη
ΚΑΓΙΑΜΠΑΣΛΙΔΟΥ Γεωργία
22:00-24:00 ΖΟΥΝΗΣ Αθανάσιος


Τ.Δ. ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ (2371071273 & FAX)

ΩΡΑΡΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ
07:00-13:00 ΘΕΟΔΩΡΟΥ Μαρία
13:00-18:00 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ Αναστασία
18:00-ΤΕΛΟΣ ΚΡΥΩΝΑ Κυριακή


Τ.Δ. ΤΑΞΙΑΡΧΗ (2371094140 & FAX 2371094229)

ΩΡΑΡΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ
07:00-15:00 ΜΠΕΛΜΠΑ Αικατερίνη
15:00-ΤΕΛΟΣ ΠΡΑΒΙΤΑ Μαρία

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΕΜΟΥΝΤΑΣ(2371351712 & FAX2371031210)

ΩΡΑΡΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ
07:00-11:00 ΚΟΥΝΑΔΟΣ Αθανάσιος
11:00-15:00 ΓΟΥΣΙΟΥ Ελένη
15:00-19:00 ΤΡΑΚΑ Αναστασία

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ (2371351015 & FAX 2371351037)

ΩΡΑΡΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ
07:00-10:00 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Ευλαμπία
10:00-13:00 ΖΑΒΒΟΥ Μαρία
13:00-16:00 ΚΟΛΥΜΠΑΝΟΥ Βασιλική
16:00-19:00 ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ Αναστασία

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ (2375061223)

ΩΡΑΡΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ
07:00-11:00 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Μιχαήλ
11:00-15:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ Νικολέτα
15:00-19:00 ΑΓΓΕΛΟΓΛΟΥ Χρήστος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΩΝ (Κοινότητα Παλαιόχωρας 2371350900)

ΩΡΑΡΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ
07:00-09:00 ΠΑΡΟΥΚΑ Μίνα
09:00-13:00 ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ Δημήτριος
13:00-15:00 ΚΑΡΑΒΑΤΟΣ Παυλος
15:00-19:00 ΠΡΑΣΣΑ Ξένια
19:00-ΤΕΛΟΣ ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Αγγελική

ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΩΡΑΡΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
07:00-12:00 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Δημήτρα 2374350163
07:00-12:00 ΣΧΟΙΝΑΣ Δημήτριος 2374350163
12:00-19:00 ΤΣΑΛΑΣ Ιωάννης
ΠΑΡΑΘΥΡΑ Αντωνία 2374350163
19:00-ΤΕΛΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ Βασίλειος
ΣΧΟΙΝΑΣ Δημήτριος 2374350163


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
(ΜΕ ΕΔΡΑ ΧΑΝΙΩΤΗ)

ΩΡΑΡΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
07:00-ΤΕΛΟΣ ΤΙΝΤΖΙΛΙΔΟΥ Μαρία
ΤΣΑΝΑΞΗ Μαρία 2374350225
ΔΗΜΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΕΡΙΣΣΟΥ

ΩΡΑΡΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
07:00-ΤΕΛΟΣ ΦΟΡΑΣ Δημήτριος 2377350000


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΩΡΑΡΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
07:00-ΤΕΛΟΣ ΚΥΡΚΟΣ Δούκας 2372350201


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΝΑΙΑΣ

ΩΡΑΡΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
07:00-ΤΕΛΟΣ ΚΙΚΑ Δήμητρα 2372350123


ΔΗΜΟΣ Ν. ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΩΡΑΡΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
07:00-ΤΕΛΟΣ ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ Αναστασία 237350230
07:00-ΤΕΛΟΣ ΜΠΑΜΠΕ Ελένη 237350231

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Ν.ΤΡΙΓΛΙΑΣ

ΩΡΑΡΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
07:00-ΤΕΛΟΣ ΠΑΠΑΛΓΚΑ Μαρία 2373350302
07:00-ΤΕΛΟΣ ΜΠΑΜΠΑΡΟΞΗΣ Πέτρος 2373350304


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

ΩΡΑΡΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
07:00-ΤΕΛΟΣ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σταύρος 2399350018
07:00-ΤΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ Άννα 2399350012
07:00-ΤΕΛΟΣ ΓΛΥΚΕΡΑΚΗ Παρασκευή

ΔΗΜΟΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ

ΩΡΑΡΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ
06:00-09:00 ΚΡΙΚΕΛΙΚΟΣ Ιωακείμ
ΧΟΛΟΓΓΟΥΝΗ Αθανασία
09:00-11:00 ΠΟΛΓΥΡΝΟΣ ΚΑΡΡΑΣ Νικόλαος
ΚΟΜΠΟΥΡΗΣ Νικόλαος
11:00-13:00 ΧΡΙΣΤΑΡΑ Μαρία
ΚΕΝΤΡΟΣ Γεώργιος
13:00-15:00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ Ιωάννης
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Χρήστος
15:00-17:00 ΣΤΡΕΙΔΑ Αναστασία
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ Δήμητρα
17:00-19:00 ΜΠΑΛΑΣΗ Αγγελική
ΜΑΝΤΣΙΟΣ Ιωάννης

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ (2375031913)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΟΡΩΝΗΣ (2375350200)

επιστροφή στην κορυφή
WATERCURE2

xrysopoulos